Užite si dokonalý relax v Tatrách!

 

Kontakt Wellness Hotel**** v Starej Lesnej pod štítmi Vysokých Tatier, obklopený nádhernou horskou prírodou je ideálnou voľbou pre relaxačné wellness pobyty, rodinnú dovolenku, konferencie, školenia a teambuildingové pobyty.

Výnimočný vitálny svet sa rozprestiera na ploche 1000 m2 a ponúka návštevníkom 7 sáun a relaxačných miestností, bazén, jacuzzi bar s vírivkami, masáže a SPA procedúry. Pohodlné ubytovanie v 39 izbách, konferenčná sála, gurmánska reštaurácia a pestrá ponuka športových a relaxačných aktivít pre deti i dospelých Vám zaručí výnimočné zážitky vo Vysokých Tatrách.

Vychutnajte si MALÝ KÚSOK RAJA jedine v KONTAKT WELLNESS HOTELI****.

Bazén

kolaz-7

Jacuzzi bar

kolaz-2

Relax

kolaz 23

7 sáun

kolaz-4

Wellness

Šport

kolaz 22

Podujatia

kolaz-12

 

voucher vianocny

 

Vianočné darčekové poukazy

Priatelia, aj vy už dlhšie premýšľate, čo dať svojim najbližším pod stromček?
Máme pre Vás tip na darček, ktorý rozhodne poteší a zaručí dokonalý oddych s malým kúskom raja... Darčekový poukaz za špeciálnu vianočnú cenu 280 € pre 2 osoby na 2 noci s polpenziou a neobmedzeným vstupom do wellness centra má platnosť do 20.12.2017. Kontaktujte nás a pošleme vám pod stromček krásny poukaz.

 

 Kontaktujte nás

silvester balik

 

Silvestrovský pobyt

Oslávte príchod Nového roka v Tatrách vo veľkom štýle! O skvelú zábavu sa postará moderátor Štefan Skrúcaný, spevák Lazaro de Jesus Hodelin Thomas, akordeónový virtuóz Michal Červienka, tanečnice z IfDance, Dj Peťo Hudaček - GORO30 a špeciálny hosť večera Michal Hudák. Pobyty od 120€/ osoba/ noc s polpenziou.

Máme posledné voľné miesta!

 

 Viac informácií

ADRESA:

  Stará Lesná č.180

  49.150 85 S, 20.285783 V

KONTAKT:

  recepcia@hotelkontakt.sk

  +421 (0) 52 44 68 185