slideshow-exterier-leto

Projekty EFRR

O projekte

Sídlo prijímateľa: Stará Lesná 180, 069 52 Stará Lesná

Opis projektu:

Hlavným cieľom projektu je zvýšenie konkurencieschopnosti hotela KONTAKT**** v oblasti cestovného ruchu v regióne Vysoké Tatry prostredníctvom rozšírenia ponuky a zlepšenia kvality poskytovaných služieb so zameraním na aktívne využívanie voľného času v letnej sezóne. Na dosiahnutie stanoveného cieľa sa realizovali nasledovné aktivity:


Aktivita č 1: Rozšírenie vitálneho sveta , a to o výstavbu vonkajšieho saunového zrubu vrátane jeho vybavenia a príslušenstva v podobe ochladzovacích a vírivých kadí. Ďalej boli dobudované dva relaxačné priestory

Aktivita č. 2: Multifunkčné športové ihrisko

Aktivita č. 3: Grilovací altánok, lokalizovaný v severnej časti pozemku. Je prístupný vnútroareálovou komunikáciou a tiež sa nachádza v blízkosti kuchyne.

Aktivita č 4: Sadové a parkové úpravy, realizácia tejto aktivity vytvorila predpoklady pre vzájomné fungovanie a prepojenie všetkých ostatných aktivít a zatraktívnil externý areál hotelového zariadenia. 

Realizácia projektu výrazne napomohla hotelu získať jedinečné postavenie na trhu práve komplexnosťou poskytovaných služieb s celoročným využitím.

 

letny program

 

Letný program v Kontakte

Víkendové hudobné večery, ponuka jedál svetovej kuchyne, pravá slovenská grilovačka v našej kolibe, zábavný program s animátorkami pre našich najmenších a neobmedzené kúpanie počas pobytu.

 

 Viac o programe

izba 2

 

Novinky z hotela

Počas posledných týždňov postupne upravujeme a zlepšujeme priestory
nášho hotela, pripravený je vynovený biznis salónik
a samozrejme aj hotelové izby.

 

 Viac fotografií

ADRESA:

  Stará Lesná č.180

  49.150 85 S, 20.285783 V

KONTAKT:

  recepcia@hotelkontakt.sk

  +421 (0) 52 44 68 185