NeoQi Energy Cocoon

Tajomstvo neviditeľnej energie

Výnimočný prístroj ponúka unikátne kombinácie terapií pre odbúranie stresu a napätia, reguláciu metabolizmu, znižovanie telesnej hmotnosti a znovunadobudnutie prirodzenej rovnováhy tela a mysle. Terapie NeoQi Energy Cocoon pomáhajú pri kožných problémoch, hydratujú a tonizujú pokožku, odbúravajú symptómy chronickej únavy, nervového napätia a poruchy spánku.

Terapie zmierňujú reumatické bolesti, bolesti chrbta, svalov a kĺbov a chronické bolesti krížov. Názov NeoQi je odvodený od slova Qi (alebo Chi ) a predstavuje neviditeľnú energiu, ktorá prúdi všetkým živým. Ak energia voľne prúdi, cítime sa zdraví a vitálni. Ak prúdenie energie stagnuje alebo je blokované, ľahko ochorieme.

neoqi

Terapie NeoQi Energy Cocoon svojimi účinkami uvoľňujú tok energie a tak pomáhajú odstrániť napätie, stres a predchádzať chorobám.

  • Ošetrenie s detoxičným a zoštihľujúcim účinkom 
  • Ošetrenie proti únave a stresu 
  • Ošetrenie pre zdravú pokožku

NeoQi terapia

Doprajte si unikátne terapie NeoQi v príjemnom prostredí a v nerušenom súkromí nášho salónu. Na úvod píling s jemnou masážou celého tela, nasleduje vibromasáž s chromoterapiou a na záver vyskúšajte kúpeľ s aromaterapiou a masážnymi tryskami.

60 min / 35.00 €

 

Bazén

kolaz-7

Jacuzzi bar

kolaz-2

Relax

kolaz 23

7 sáun

kolaz-4

Wellness

Šport

kolaz 22

Podujatia

kolaz-12

 

letny program

 

Letný program v Kontakte

Víkendové hudobné večery, ponuka jedál svetovej kuchyne, pravá slovenská grilovačka v našej kolibe, zábavný program s animátorkami pre našich najmenších a neobmedzené kúpanie počas pobytu.

 

 Viac o programe

izba 2

 

Novinky z hotela

Počas posledných týždňov postupne upravujeme a zlepšujeme priestory
nášho hotela, pripravený je vynovený biznis salónik
a samozrejme aj hotelové izby.

 

 Viac fotografií

ADRESA:

  Stará Lesná č.180

  49.150 85 S, 20.285783 V

KONTAKT:

  recepcia@hotelkontakt.sk

  +421 (0) 52 44 68 185